Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Dobrodošli na spletni strani Kluba za tibetanske pasme Slovenije,kjer boste našli vse informacije o pasmah, dogajanju in članstvu v klubu.

Klub za tibetanske pasme Slovenije (KTP) je edina slovenska strokovna in ljubiteljska pasemska organizacija za pasme Do-Khyi (Tibetanski mastif), Lhasa Apso, Shih Tzu, Tibetanski terier, in Tibetanski španjel

21 apr Novice | Komentiranje izključeno

Mr. Pet obvešča

Mr.Pet obvešča, da so dosedanji popust za naše člane nadomestili z drugimi ugodnostmi (bonusi, ki se bodo pripisovali ob vsakem nakupu na kartico). Več o tem si lahko preberete na: http://portal.mrpet.si/DesktopDefault.aspx?tabindex=5&tabid=4

Read more...

15 apr Novice | Komentiranje izključeno

DRUŽABNO SREČANJE KTP Slo

Kdaj? Dogajalo se bo v SOBOTO, 16.05.2015, začetek ob 10 uri Kje? na vadišču šole Švrk na Ljubljanskem barju, ob cesti v Mateno Program: 10.00: Vas je vedno zanimalo kaj več o posamezni pasmi? Kaj sodnik tipa in gleda na razstavi? Zakaj neka pasma izgleda tako? Vas zanima malce zgodovine in pogledi v prihodnost pasme? […]

Read more...

09 apr Novice | Komentiranje izključeno

Lestvica TOP Tibetanec 2014

Objavljamo lestvico TOP Tibetanec 2014 KTP Slo. Lestvica 2014-vsi Podelitev diplom bo 15.05.2015 v okviru srečanja na Barju. Čestitke vsem !

Read more...

09 apr Novice | Komentiranje izključeno

Specialka KTP 05.04.2015 fotografije

Nekaj fotografij najdete na povezavi – klikni : Specialka 2015 foto

Read more...

09 apr Novice | Komentiranje izključeno

Vzrejni pregled 28.03.2015 – fotografije

Nekaj fotografij najdete na povezavi – klikni : vzrejni pregled pomlad 2015

Read more...

24 mar Novice | Komentiranje izključeno

Fotografinja na razstavi CAC Barje in specialki za tibetanske pasme KTP Slo 05.04.2015

Fotografiranje razstave CAC Barje Sem Katja, pasja fotografinja (www.pasjafotografija.si). Na letošnjem tekmovanju bo tako za tekmovalce, kot gledalce posebna dodana vrednost. Kot fotografinja bom ponudila: -         – Nakup fotografij iz tekmovanja takoj na lokaciji Sledite napisom pasjafotografija.si, kjer bo možen nakup fotografij iz tistega dne. Ne samo naročilo digitalnih, temveč tudi takojšnji print teh […]

Read more...

01 mar Novice | Komentiranje izključeno

Do-Khyi / Tibetan Mastiff World Congress – Salo, Finska, 25.09.2015

Do-Khyi / Tibetan Mastiff World Congress – Salo, Finska, 25.09.2015 Povezava: http://suomentiibetinmastiffit.yhdistysavain.fi/tapahtumat/tibet-dog-europe-maailmankongres/

Read more...

19 feb Novice | Komentiranje izključeno

Razpis : KTP lestvica 2014

Klub za Tibetanske pasme tudi v letu 2014 objavlja razpis za najuspešnejšega/šo razstavnega tibetanca/tibetanko in najuspešnejšega/šo predstavnika/co posamezne pasme. Prav tako razpisuje tekmovanje za najuspešnejšega tekmovalca/tekmovalko v junior in senior handlingu v letu 2014. Razpisujemo tudi tekmovanje za najuspešnejše opravljen izpit za psa spremljevalca. Prijavite se lahko vsi, ki ste opravili katerega izmed izpitov (IPS […]

Read more...

07 feb Novice | Komentiranje izključeno

Vzrejni pregled (na vežbališču KD Domžale) 28.03.2015 od 9h do 13h

Vzrejni pregled (na vežbališču KD Domžale) 28.03.2015 od 9h do 13h z ocenjevanjem zunanjosti in vzrejnim pregledom in možnostjo pregleda oči in pogačic – dr. Zlata Čop V izogib dolgemu čakanju na oceno zunanjosti in vzrejni pregled vas prosimo, da vašega psa na oceno zunanjosti in vzrejni pregled predhodno prijavite (Zadnji rok za prijave 20.03.2015). […]

Read more...

29 jan Novice | Komentiranje izključeno

Specialna razstava za Tibetanske pasme 05.04.2015

Specialna razstava za Tibetanske pasme 05.04.2015​ – povezava na informacije in prijavnica: http://www.kd-barje.com/kd/index.php/Sl/prireditve/cac-barje

Read more...

23 dec Novice | Komentiranje izključeno

Srečno 2015 !

Veliko sreče s Tibetančki v letu 2015!

Read more...

25 nov Novice | Komentiranje izključeno

Izobraževanju vzrediteljev

Na rednem izobraževanju vzrediteljev v organizaciji vzrejne komisije KTP Slo 21.11.2014 v Domžalah smo obdelali temo : Tema : Osnove selekcije – vzreja, formalnosti, paritvena kombinacija, izbira plemenjaka ​Izobraževanja se je udeležilo ​ 19 vzrediteljev Vsem udeležencem se zahvaljujemo za aktivno udeležbo !

Read more...